Потрібна допомога для Київського зоопарку «Animal Park»

«Ми відповідаємо за тих, кого привчили». Це не просто відома цитата, це вже норма людської поведінки.

Зараз в нашій країні відбуваються найстрашніші події з тих, що можна було уявити. Поряд з людьми заручниками війни опинились тисячі тварин. Як виживають тварини і що ми з вами можемо для них зробити, розповів співробітник київського зоопарку Animal Park.

Залишившись без доходів від продажу квитків, робітники продовжують залишатися поруч і опікуватися тваринми. Дуже допомагають власники ресторанів, харчових складів та звичайні містяни, віддаючи залишки овочів та фруктів. Окрім їжи багато тварин потребують певних температурних умов. Для цього потрібні генератори і пальне.

Сергій, працівник Animal Park, показуючи своїх звіряток, неодноразово наголошує, що вони в безпеці і навіть приймають тварин, яких вимушені були залишити власники. Керівництво перерозподіляє допомогу серед тих, хто найбільше того потребує. Це і стайні, і маленькі контактні зоопарки, і фермерські господарства.

Сергій зазначає, що в зоопарку зараз діє программа за якої, придбавши квиток зараз, можна скористатися ним в будь який час згодом.

Чим ще можна зарадити:
— Харчі: фрукти, овочі, сіно, корма, м’ясо. Співробітники самі розподіляють згідно потреб тварин.

— Генератори та пальне. Підтримання теплового режиму для багатьох тварин є умовою для виживання.

— Грошова допомога. В зоопарку Animal Park діє благодійний рахунок. Також, підтримати тварин можна, купуючи квитки на офіційному сайті.

Детально про допомогу дізнатися за тел: +38 (098) 040 05 55 (Telegram, Viber, WhatsApp)

Сайт зоопарку: https://animalpark.com.ua/support-us

Інстаграм: https://www.instagram.com/animal_park_kiev

facebook: https://www.facebook.com/animalparkkiev