Благодійний захід «З вірою у майбутнє»

У заміській резиденції Koncha Zaspa Residence пройшов благодійний захід «З вірою у майбутнє» за ініціативи національного конкурсу «Краса країни» та Благодійний фонд «Долоні долі».

Під час заходу було зібрано 134 000 грн, які зовсім скоро будуть спрямовані за покупку дрону та забезпечення інших потреб 205 Печерського батальйону, що знаходиться зараз під м. Бахмут.

Фото/відео звіт зроблено з підтримки ‹‹Happy Star›› агенції.

На заході були представлені молоді українські бренди, що представили свою продукцію на міні-ярмарку та провели серію майстер-класів для дорослих та малих. Нагадав про наші культурний спадок Обухівський мистецький центр із показом автентичного культурного вбрання.

Великий внесок до благодійного фонду «Долоні Долі» було зроблено художником Дмитром Ачкасововим, картини якого були представлені на аукціоні. Упродовж усього дня на сцені співали українські артисти, зокрема: Anatolii DjStarkov, IR’S, Kishe, Марта Адамчук, Виталий Борисюк, Alexander Krivoshapko / Александр Кривошапко, Артур Желєзняк та гурт Hurtowyna. Завершив вечір гурт Скрябін із презентацією нового відео «Сука війна». Ведучими заходу стали — Саша Марк, Иван Потехин та Богдан Трибой. Організатор — Ирина Келлер. Генеральним продюсер — Роман Загороднюк.

Щоб замовити фотосесію, відеозйомку, створити новинний сюжет, рекламний ролик, звертайтесь за тел:

+38 (093) 490 62 14

+38 (050) 990 41 45

Олександр Дорошенко (Київ)