Олег Скрипка. Презентація кліпу «НОМАД». Відеорепортаж «Happy Star» Агенція фото/відео послуг

«Номад» – емоційний військовий епос, який розкаже вам історію героя-мандрівника, що мріє повернутися до дому, до себе. Однак, це не лише візуалізація музичного твору – це спроба осягнення внутрішнього світу героя та його нелегкий та непередбачуваний шлях, що, напевно, долає сьогодні кожен із нас.

В процесі роботи над «Номадом» команда режисерки Alina Dianova прагнула внести інноваційні прийоми у світ музичного кінематографу, частково використовуючи Штучний Інтелект. Це стало ключовим елементом для створення вражаючих візуальних ефектів та глибокого емоційного зв’язку з аудиторією.

«Номад» – це алегорична подорож у світ українських міфів у контексті сучасних реалій. Ми відчуваєм, що кожен глядач знайде у цьому творі щось особливе, персональне і захоплююче.

Мандрівник-герой, що прокладає свій тернистий шлях та зустрічається у битві із могутнім ворогом, перемагає лютого східного змія засобом магічної підтримки Матері — Землі, Коханої — Дружини, любові у всіх її проявах, створюючи неповторний та вражаючий наратив ПЕРЕМОГИ. 

Привіт мене звуть Олександр Дорошенко, я фотограф, відеооператор, режиссер монтажу, продюсер, організатор фотосесій та відеозйомок у Києві.

Щоб замовити фотосесію, відеозйомку, звертайтесь за номером телефона або пишіть мені у соціальних мережах. Олександр Дорошенко Telegram, Viber, WhatsApp +38 (093) 490 62 14